שיחה אישית עם המדינה שלי.2015-2020, מה נשתנה????

מדינה שלי,היי.

מה נשמע? נראה לי קצת בלגאן,לא?

פעם שעברה כששוחחנו,הסברת לי שאת מדינה צעירה שמעצבת את עצמה

כמו מטולטלת ,מיטלטלת מצד לצד עד שהמטולטלת תעצור ותתאזן, צריך סבלנות,אמרת. ואני מבין זאת.

אבל התשובה קצת בעייתית:

רציתי בכל זאת להעיר לך מספר הערות/הארות שאני חושב שאת צריכה לתת את הדעת ולהתייחס אליהם.

התחושה שלי היא שאת מאפשרת מצב מאוד מוזר,מיעוט מובהק כופה את דעתו עליך למרות שאת מייצגת רוב חוקי.

אם את שואלת אותי ? כל הבעיות שאני אעלה מיד נובעים בעצם מבעיה אחת מרכזית,את לא מתנהגת כמו בעל בית בבית שלך.

איך שהוא את ממשיכה להתנהג כאילו את עדיין בגלות. פיתחי את החלון ותראי ,את ממש מדינה .מפותחת יפה,עתירת טכנולוגיה ,כלכלה לא רעה (למעט הביורוקרטיה המטורפת שאת מאפשרת) פלא אמיתי, הצלחת להשיג הישגים מדהימים בתקופה לא פשוטה שעברת,אין לך אח ורע בעולם כולו.

אבל:

אני רוצה להזכיר לך שאת מדינת הלאום היהודי ובה מונהגת שיטת ממשל דמוקרטית. לא מדינת כל אזרחיה ולא מדינה דמוקרטית.

אני חייב להגיד לך,את לפעמים נורא מתבלבלת,ושוב בגלל מיעוט צעקן.

שוב את לא מתנהגת כבעל בית. ואת יודעת,אין ואקום בטבע. וכמו שאומרים " הזנב מקשקש בכלב".

וכשאת לא מקרינה נחישות של מדינת לאום כמו רוב מדינות העולם ,כל מיני כאלה מרשים לעצמם לעשות מה שעולה בדעתם אצלך מתחת לשמלה ואת או עיוורת,או לא רוצה לראות או מתעלמת.

ואת מדינה יקרה,לא יכולה לנהוג כך.

את לא יכולה להרשות למדינות האיחוד האירופי ומדינות אירופה ומחלקת המדינה של ארה"ב לעשות מעשים לא חוקיים אצלך בבית.

הם מתערבים בנעשה אצל הבדואים בנגב,הם מעורבים בנעשה במעלה אדומים,ירושלים בירתך,ואת לא עושה כלום ,את לא מגיבה לבלגאן שעושים לך בבית. הרי את יודעת שאם היית מנסה לעשות כך במדינות שלהם היית עפה מכל המדרגות עם בעיטה אדירה בתחת,ואצלך,מדינה,מה????

שכחת את הזהות היהודית שלך? איבדת את הזיכרון? את בת 67-8 בסה"כ ,לא ילדה מבוגרת ממני בשנתיים,אבל לא סנילית. אז תסבירי לי ,מה הולך פה?

הדגל שלך,מדינה. דגל אותו הנפת פעם בכבוד ,היום את אוסרת על אזרחים להניף את הדגל שלך בכל מקום שיחפצו??? וההפך,מדוע את לא מחייבת הנפת דגלך בכל אתר ציבורי בכל השטח שלך?.

מילא הדגל שלך,אבל את מרשה להניף את דגלי האויב בכל מקום,אפילו באשקלון…מה קורה איתך מדינה???? השתבשת????

בית המחוקקים שלך,תסלחי לי אבל זה נראה הרבה פעמים כמו גן חיות ולא בית נבחרים. יושבים שם חבורת יהודים ישראלים וערבים שטוענים שאת צריכה להימחק מהמפה,טוענים שהם מייצגים איזה עם שמכונה פלסטיני,זו איזו המצאה שהמציאו הערבים כחלק מהמלחמה שלהם בך והרצון שלהם לראות אותך נעלמת,את יודעת שמדובר בבלוף הכי גדול שהומצא במאה הקודמת ותפס גל,בינתיים.

ואת מתנהגת כאילו את מבוהלת ועדיין מפחדת מהנאצים שלא יתפסו אותך גונבת אוכל לילדים…

מתי ביקרת פעם אחרונה בהר המוריה,זה המכונה הר הבית? ממליץ לך לבקר במקום,אבל תיקחי אתך מים כי לא יתנו לך לשתות מים שם.

מזכיר לך שזה מקום הקדוש לך ביותר, המקום וסביבתו היה מלא שרידים בני אלפי שנים המוכיחים את שייכות המקום לך והקרויים פלסטינים,מנסים לגנוב לך גם את ההיסטוריה והארכיאולוגיה שלך ושל אבותיך.

אני מזהיר אותך,אסור לך להתפלל או אפילו למלמל תפילה כשאת במקום הקדוש לך ביותר,המשטרה שלך תעצור אותך ותעיף אותך מההר.

אל תחשבי אפילו בצחוק לעלות עם  הדגל שלך,את תגיעי לרצפת הכותל המערבי בלי מצנח תוך שניה.

את צריכה גם לטפל במיעוט הערבי שחי אצלך בתנאים לא מושלמים ,אבל ,פי מאה יותר טוב מאשר בכל מקום על הגלובוס,אבל תפתחי בדיאלוג אתם,את חייבת להסביר להם בלשון שאינה משתמעת לשתי פנים,אי אפשר לחיות אצלך,לזכות בכל הזכויות ותשלומי ביטוח לאומי,אבטלה וכו' להמעיט בקיום חובות ובאותו זמן להניף את דגלי האויב ולהזדהות עם האוייבים שלך,ובלי להתבלבל,דורשים שתבוטלי שתעלמי.

נכון הדבר גם על הנציגים שלהם אצלך בבית המוזר שלך שנקרא בית המחוקקים,שם הם ,יעני, הנציגים של הציבור הערבי במדינה שלך ,אך מייצגים רק את האויבים ,כמובן בתמיכה צפופה של מפלגות יהודיות.

אני מאוד מאוכזב מהדרך ,סליחה ומחילה,האימפוטנטית שבה את מטפלת בארגוני  "זכויות לאדם הפלסטיני והכחדת מדינת היהודים",

את רצינית? מאות מיליוני אירו זורמים דרך הקרן החדשה לישראל ו 70-80 ארגונים שהם מפעילים מ ניו יורק ,דרך שתי"ל,בצל"ם, שוברים שתיקה ואחרים.מה זה צריך להיות? כך את שולטת בבית שלך??? בלי להתרברב,אבל אם הייתי מתנהג כך אצלי בדירה שלי, עכברושים ונחשים היו מנהלים לי את הבית.האמת? המצב אצלך מתחיל להראות קצת דומה.

אני שומע היום שאת מתקפלת בנושא העצור המנהלי החבר בארגון הג'יהאד האיסלמי ואת עומדת לשחרר אותו. השתגעת? אין לך עמוד שדרה? אין לך יועץ משפטי שייעץ לך איך לנהוג??(אופססס,באמת אין לך,יש לך פקיד מבולבל שחושב שהוא המושל בממשלה שלך).אם היה לך יועץ נורמלי,הוא היה מסביר לך שאם את מרשיעה את המחבל הזה בחברות בארגון טרור ,את יכולה להכניסו לכלא שלך למספר שנים ואין צורך במעצר מנהלי.

את חייבת להיות נחושה בעניין זה ,נושא אסטרטגי,כמו נושאים אחרים כמו המסתננים,זריקת האבנים והבקת"בים בכל האתרים.

את רואה בדיוק כמוני את המצב בשכונה בה את חיה,מצב לא מזהיר. האמת שאת נראית כמו יהלום מלוטש וזוהר בשכונה,אבל את עדיין מתנהגת כמסכנה מבוהלת .וגם העולם הצבוע מנסה לבלבל אותך,וזה לא מתאים לך.

בננו, יש לך רוב יהודי,ציוני שזכה בבחירות שלך ברוב מוחץ .אני מציע לך להכריח אותם למשול בך כפי שמתבקש. בנחישות ,פטריוטיות יהודית וישראלית וכבוד עצמי.

תנחי אותם בבקשה שיפסיקו לגמגם  ולהיבהל מכל פיפס,שיהיו נחושים ושיחשבו רק על הצרכים החיוניים לך.

יש אצלך בממשל כמה מנהלים/שרים חדשים שמתפקדים בצורה מבטיחה .אני ממליץ שתחזקי אותם.

את הרי מבינה שצריך לבצע תיקונים גדולים בתחום החינוך,המשפט,התרבות,רגולציה. האם את באמת מוכנה שמעל הראש שלך תשב חונטה שתנהל אותך מעל ראשם של הנבחרים שאת בחרת ומבלי שהם נבחרו או נושאים באחריות כל שהיא? מקובל עליך שהם שירשו לעצמם להפוך החלטות שלך כל פעם מחדש??? את  מודעת שהם משתמשים בשיטות לא דמוקרטיות ובוועדות סודיות כדי למנות לך שופטים שמייצגים את המיעוט ואת הארגונים החותרים תחת אשיותיך ??? נראה לך נורמלי???

בקיצור,אני לא רוצה להגיד לך מה לעשות,לדעתי את יודעת מה נדרש.

אבל יש לי בקשה אחת אליך .תתחילי בבקשה להתנהג כמו בעל בית לאומי יהודי,ישראלי.

אני בטוח שאם את תתחילי להתנהג כמו בעל הבית בנחלה הנצחית שלך,כולם פה ובעולם יבינו ויתייחסו בהתאם.

אני מקווה שלא נפגעת ממני,את יודעת שאני מנסה כל חיי גם לסייע לך  וגם לתקן אחריך.

ואם את זקוקה לי שוב,אין בעיה. תאמיני לי יש לך גב חזק ורחב מאוד בין נתינייך.

ושתהיה לך ולכולנו שנה טובה.

3 מחשבות על “שיחה אישית עם המדינה שלי.2015-2020, מה נשתנה????”

  1. דובי היקר, ניכר בך שאתה אוהב את המדינה אהבת נפש אבל אני חושש שאתה, כמו רבים מאזרחי מדינת ישראל, נוטים להתייחס לצרות שלנו מול העולם ומול הערבים כדבר החשוב עלי אדמות. אתה צודק, אכן יש כאן רוב יהודי ובאמת הגיע הזמן שהרוב ישלוט ויטפל באזרחי המדינה כאילו הוא אוהב אותם באמת. המצב כיום הוא כזה שמפלגות השלטון והעומדים בראשן משתמשים בתירוצים כגון "איראן, הערבים, אירופה" וכד' בשביל למסך אותנו האזרחים ותוך כדי כך לרדות באזרחים, לצפצף עליהם ולגרום להם להרגיש ח**. הגיע הזמן שניתן לפלסטינים להרקב בתוך עצמם, מדינה היא אינטרס שלהם לא שלנו. שנעשה דברים בשקט למען הביטחון אבל….. נתחיל לטפל בחיי האזרח הקטן – לא צריך ללכת רחוק – שירותי דואר נורמליים, נגישות לנכים, שירות הוגן ממשרדים ממשלתיים ועוד דברים "קטנים" שממאיסים על כולנו את החיים והכל בחסות "המצב הביטחוני" רחמנא לצלן. יודע משהו, אין לי בכלל ויכוח איתך לגבי הפלסטינים, הערבים ואומות העולם אלא שהבעיה היא לא שם !!!! כשמנהיגי המדינה יחליטו סופסוף שהם עושים למען האזרחים ופחות עושים לביתם הם…. תאמין לי שאז בעיית הפלסטינים תהיה זניחה וקלה לפתרון.
    אני עוקב אחריך גם בפייסבוק, יש לך מוטיבציה ויש לך יכולת לסחוף אנשים. אני קורא לך להרתם למען האזרח הקטן. ועזוב אותך מאבו מאזן… שייחנק (אבל בינתיים הוא אחלה תירוץ בשביל המדינה לגרום לנו להחנק)

    אהבתי

    1. אכן בילי,יש טעם בדבריך,אכן כל שהעלית הוא חלק מהבעיות.אני פשוט נוטה להתרכז בנושאים שאני שולט ומבין.אני לא אוהב לראות אנשים שמבינים בהכל ולא מבינים כלום.אבל אתייחס בעתיד גם לנושאים שהעלית.

      אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s