אויב,משת"פ,סבב4,קורונה .ללא מסנני ה -.P.C(פוליטקלי קורקט) …הסגר !

אני אזרח בקבוצות סיכון של "מחלות רקע",נכות וגיל גבולי,למרות הקושי העצום שלא לראות ולחבק את הנכדים והילדים שלי. אני מבין את חשיבות ההנחיות,נושך שפתיים ושותף למלחמה,אבל שבוע סגר מרצון,הקריזה לא אחרה לבוא…אני מתנצל מראש ממי שיש לו רגישות ל P.C כי אצלי היא נעלמה.

לעניין !

מי הוא ה"אויב בעין" ומי ה "גיס חמישי"

הביטוי "גיס חמישי" מוטעה בכל הקשור למשותפת ומצביעיהם. הם על פי כל דין "אויב בעין".ערביי ארץ ישראל אשר מכבדים את המדינה ונוהגים על פי חוקיה,ומקבלים את היותה מדינת הלאום היהודי,אינם נכללים בקטגוריה המפוקפקת של המשותפת.

אויב דה לוקס :

אני מעריך מאוד את כנותם . הם לא מסתירים בשום צורה את מטרתם לפגוע באזרחי המדינה היהודים,להביא להיעלמות מדינת הלאום היהודית ובמקומה להקים עוד מדינה ערבים,בנוסף כמובן למדינת האפרטהייד הנקייה מיהודים שתקום כמדינה פלסטינית,נוספת לעזה……

"זכינו" והאויבים שלנו ,כולם, מצהירים על כוונתם, ותכניותיהם ,בגלוי בכתב ובע"פ (עדיף לקרוא בשפה הערבית…).אלא האויבים מבית = המשותפת.

https://mivzakon.page.link/PZpMw

בעיה קטנה עם המשותפת וכל תומכיהם "הפלסטינים" היהודים והאחרים.

זה הבלוף של המאה העשרים.

"עם פלסטיני" מתי קם,מה תרבותו,שפתו, מנהגיו המייחדים אותו כעם? זו מדינתם הגזולה?

מתי קמה המדינה שלהם,מתי נעלמה.

מה היו גבולותיה?

מה הייתה שיטת השלטון בה? המטבע? עיר הבירה שלה?

הכל חרטא ברטא, كل شيء هو كذبة كبيرة

"גיס חמישי"

לצערי הרב מתגלים לאחרונה כאלה העונים להגדרה השלמה או לחלקה הגדול.

"גיִס חמישי הוא כינוי לכוחות חתרניים חשאיים הפועלים בגוף מסוים, מתוך מטרה לערער את חוסנו של אותו הגוף ולסייע לכוחות המתנגדים לו מבחוץ."

אנחנו רואים שוב ושוב מי הם הכוחות החתרניים המניעים ופועלים בתוך הדמוקרטיה היחידה במזה"ת.

ראינו את הרמטכ"ל במדים , גנץ עם אלופים נוספים במדים,יושבים בוושינגטון ותופרים תכנית נסיגה ישראלית מהבקעה כדי לסייע לבסס טריטוריה למדינה הפלסטינית….כמובן מבלי שראש הממשלה והקבינט ערים לחתרנות……

אנו יודעים איזה מוסד מחקרי הוא השותף הגלוי שלהם ,INSS,המרכז למחקרי ביטחון,ברמת אביב.

סוד גלוי לכל "מומחה" היודע ורוצה להפעיל את המודיעין הגלוי ,קרי GOOGLE.

שם נפגשים,שם הכינו את החוברת עם העטיפה הכחולה של ,תוכנית אסטרטגית להפרדות ושתי מדינות ביו"ש,דעה לגיטימית.אלא שהכוונה מוסווה כדי שהדיוטות לא ירדו לסוף מטרתה.

ע"פ פרסומים,מאות "בוגרי" קרן וקסנר הופעלו ע"י ראש ממשלת הצללים אהוד ברק ומנהל המכון אלוף עמוס ידלין.

כולם "פקידים בכירים" נבחרים מכל זרועות הביטחון צבא ,משטרה,שב"כ ומוסד,פקידות בכירה בכל המשרדים. אשר קיבלו אינדוקטרינציה מרוכזת בחודש,או בשנה עם פינוקים וחוויות בערך בשווי מיליון דולר לחניך.

אתם מוזמנים להרחיב דעת בקריאה נוספת של פרסום מחקרי של ארגון לביא על קרן וקסנר: לקצרי הסבלנות ,ע"מ 20 – 22 רשימות הבוגרים ותפקידיהם,נכון למועד הפרסום,רק כדי שתבינו איך נראה סרטן מפושט בממשל, http://www.lavi.org.il/wp-content/uploads/2018/08/%E2%80%8F%E2%80%8F%D7%A7%D7%A8%D7%9F-%D7%95%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%AA%D7%A9%D7%A2%D7%97.pdf

לחצו על הקישור ובסופו על השורה המודגשת כדי לפתוח את המחקר.

מוזר ולא מסתדר,אם הפרסומים נכונים,הרי בין 17-24 פרקליטים בוגרי התוכניות היו מעורבים בתפירת תיקי נתניהו.אם לא הגיוני ולא מתקבל על הדעת,הרי המושג חתרנות יעלה כאן.

הקרן לישראל החדשה, NIF. ארגון זר ומבחיל המרכז יחד עם קרנות נוספות וכוחות רשע ,מעל 800 ארגונים וגופים בצד הישראלי והערבי,במטרה אחת מוצהרת,להפוך את מדינת ישראל למדינת "כל אזרחיה"….

ה NIF מנהל כ -40 שנים את פרויקט המשפטנים ,משפטנים מצטיינים שופטים בעלי "פוטנציאל" נבחרו שנה אחר שנה,לימודיהם מומנו,קיבלו חיזוקים והכוונות כדי שנאמנותם תהיה בראש לגוף שהשקיע בהם,כיום רובם של בוגרי הפרויקט הם בעמדות הבכירות ביותר בכל מארג הממשל,היועמ"שים והשופטים… חתרנות

כל מדינות האיחוד האירופי כולן יחד וכל אחת לחוד,פועלות,בוחשות ומתערבות בצורה חתרנית בנעשה במדינת ישראל בניגוד לחוק,אין קול,אין מפריע,אין פועל.

מאות מיליוני אירו ודולר זורמים לארגונים שכל מטרתם לערער את המשילות והיציבות במדינה,בהצלחה לא מבוטלת. חתרנות.

חלוקת משימות ואחריות בין הארגונים,כאלה שכל תפקידם הוא לגרום לעומס והתשה על הבג"צ ובתי המשפט.

כאלה שאחראים על טירלול המגזר הבדואי ומניעת קיום כל הסכם איתם.אחרים אחראים לביצוע טרנספר של ערביי יו"ש לתוך שטחי C כדי ליצור נוכחות דה פקטו ויצור הפרעה לכל הסדר עתידי.

אחרים אחראים תקציבית וביצועית על פרוייקט עצי הזית הפלסטיני…שתילת מיליוני עצים כדי להשתלט על אדמות לאום…אחרים אחראים לבניה לא חוקית של מבנים,בתי ספר וכו….כל אלה הם חתרנות מדינית.

ארגון "מפקדים למען ביטחון ישראל" מונה כ 300 ראשי מערכות צבא,משטרה,שב"כ ומוסד,הם מנוע דחף רציני לארגונים ולרמטכ"לים.

הם העומדים מאחורי כרזות הענק הדורשים "היפרדות" חד צדדית.הם שדרשו לסגת מרמת הגולן….

הם שקבעו שההתנתקות טובה לביטחון. כמובן לגלגו על כל מי שחשש מטילים על תל אביב.

הם המפחידים את הציבור "ממחיר הסיפוח"…. סיפוח????? מומחים כל כך מכובדים ואינם מעזים לספר את האמת הפשוטה שמדובר

ב"החלת הריבונית הישראלית" על כל השטחים שעל פי החוק הבינלאומי המפוקפק הם-

"שטחים שנויים במחלוקת", לא "אכיבוש" ולא "אסיפוח"….החלת החוק הישראלי על שטחי יהודה ושומרון, מעניין אזורים עם שמות עבריים עתיקי יומין!!!!! רמז לממלכות יהודה וישראל עוד לפני פרוץ אכיבוש……

כמובן שתי מדינות ביו"ש הם הכרח על פי דעתם.

הם גם המומחים אשר הצהירו כי האויב בעזה הוא …..המנהרות ולא החמא"ס (עימות טלוויזיוני בין תא"ל גיורא ענבר מראשי הארגון ומשה פייגלין ראש מפלגת זהות….).

https://rotter.net/forum/scoops1/390572.shtml

מוזמנים כמובן לעיין בעוד מאמרים פוקחי עיניי עיוורים כגון :

תלונה: "מפקדים למען ביטחון ישראל" עוסקים בפעילות פוליטית …את התלונה הגישה עמותת "אם תרצו" לרשם העמותות: "מפקדים למען ישראל פרסמו ציוצים וסרטונים נגד שרים וחברי כנסת במטרה להשפיע על בוחרים" אלירן טל 05/03/19 11:23 

הדעות לגיטימיות ,אלא שהעטיפה המזויפת של מפקדים למען ביטחון ישראל,יוצרת רושם של חבורה מקצועית החושבת,אוכלת,ישנה רק ביטחון המדינה ולא הסוואה לארגון פוליטי שמאלי הנתמך ע"י ????

מי שומר על "שומרי הסף" ???

השב"כ ,אשר אחד מתפקידיו, למנוע חתרנות מדינית,אינו מצליח כל כך בביצוע תפקידו….

לפי סעיף 7 א' לחוק השב"כ : סעיף 7 לחוק קובע את ייעוד השירות ותפקידיו:(א) השירות מופקד על שמירת ביטחון המדינה, סדרי המשטר הדמוקרטי ומוסדותיו, מפני איומי טרור, חבלה, חתרנות, ריגול וחשיפת סודות מדינה, וכן יפעל השירות לשמירה ולקידום של אינטרסים ממלכתיים חיוניים אחרים לביטחון הלאומי של המדינה, והכל כפי שתקבע הממשלה ובכפוף לכל דין.

אחריות….ראשי השב"כ היוצאים,כבר בדלת היציאה ,בחלקם הרעשני,מתחילים עם "הביקורת" על ראש הממשלה. אף אחד לא קם והתפטר מתפקידו כי לא היו מסוגלים לתפקד תחת "הבוס" הזה……

המוסד :

מה אומר חוק המוסד????

לא קיים עדין,אלא בתקופה האחרונה כשנתיים,בעקבות התבטאויות פוליטיות של ראשיה,שלא לדבר על מפקדיה בעבר,חלקם חברי הארגון של מפקדים למען ביטחון,ארגון שהתייחסתי אליו למעלה.

אלא שעיינתי בערכי המוסד כפי שמופיע באתר שלהם,קראו ושפטו כל אחד לפי מקומו,זווית ראייתו,השקפותיו וידיעתו את בסיס העובדות עצמן.:

…." אנו,​ ​המשרתים במוסד, שותפים באמונתנו כי השירות במוסד הוא שליחות ‏לאומית. ‏אנו מבצעים אותה מתוך הזדהות עם ערכי האומה והממלכתיות ועם ​יעוד ‏המוסד. אנו דבקים בערכים של צדק, יושר, טוהר מידות ופשטות הליכות, אחריות ‏אישית ואמינות, משמעת וחשאיות."….

לא כל כך מסתדר עם ריצה "להלשין" לאובמה על פעילות מבצעית מתוכננת,או "ביקורת על ראש הממשלה,הבוס,מיד לאחר סיום התפקיד. אחריות אישית???? מדוע לא התפטרתם מיד מתפקידכם???

ארגוני החוק והמשפט:

משטרה,פרקליטות ,יועמ"ש ובג"צ.

למיטב הבנתי ,העניין שאני מגלה במלחמה בשחיתות והקפדה על קריאה סבלנית של החומרים הגלויים,אין לי כל היסוס, "תפירת תיקי נתניהו" אכן כן. אני עומד על הגדרה זו עד שיוכח אחרת.

מאות מסמכים ומחקרים של נצ"ב אבי וייס, אלי ציפורי ואבי זינגר, נאמנים עלי.

אין מצב שכל כך הרבה עדויות,אימותים הם כלום. בהפוך על הפוך ,מדברי גאוני השמאל, "אין עשן בלי אש"…

חוקרים מעורבים שנעלמים במהלך החקירות או בסיומן.פרקליטים שמתפיידים…..

מפלגות השנויות במחלוקת (בעדינות מרבית ) בעיני:

כחלב – מפלגת הרמטכ"לים ושר ביטחון לשעבר מורכבת מ 3 מפלגות שהמכנה המשותף היחיד הוא "יש להעיף את נתניהו בעדיפות עליונה" ,בעצם היחידה. מפלגות "דבק 3 שניות" פועלים ללא בחירות אישיות ופריימריז. על 3 מהמנהיגים מרחפים עננים כבדים של חשדות שאינן נבדקות ע"י המשטרה החוקרת במהירות הבזק,רק מה שקשור בהפללת נתניהו וצוותו.

היועצים והמפעילים של הכחלבים ,המריונטות , אינם בוחלים בשום תכסיס ותרגיל מסריח. הוצאת טמבלים מאמינים להפגנה בירושלים בניגוד להנחיות משרד הבריאות "של ביבי".הטלת עומס נוסף לעומס הבלתי רגיל על המשטרה ומג"ב,כן אלה "של ביבי","ביבי סגר את בתי המשפט כדי שלא יוכלו לשפוט אותו"……החלמה מהירה לשופטים חולי הקורונה.

שוד ושבר נתניהו ויולי אדלשטיין "לקחו את הכנסת בת ערובה"…. וכל זאת כי השמאל ההזוי נתקל באגוזים קשים לפיצוח.

לכו לימדו חשבון וחוק ומשפט אתם ברמה של שטיח. ילדים,הסיעה הגדולה בכנסת היא הממנה את יו"ר הועדה המסדרת……קפיש????

אתם ערימה של מתוסכלים ,שנגנבים מהעובדה שאתם לא מצליחים להעיף את נתניהו בכל דרך.לא נותר לי אלא לאחל לכם ולכת "רק לא ביבי בעדיפות עליונה" שהתסכולים שלכם רק ילכו ויגברו…..אמן,כן יהי רצון.

חלק מאזרחי המדינה בוחרים במודע להתעלם מהעובדות הגלויות .על פי הכרזות הגלויות של כחלב,המטרה העליונה היא להעיף את ראש הממשלה נתניהו בכל דרך ותכסיס.

ישראל (יחרב) ביתנו – מפלגה שבעיני "שנויה במחלוקת" ,נראית לי מפלגת דיקטטורית,היו"ר שלה מחליט "פה אחד"….ניתן לזהות את החשש של חבריה להתבטא שלא לפי הנחיות מדויקות של הקומיסר. תחמן שגרר אותנו ל3 סבבי בחירות ויעלם אינשאללה ברביעית!

הרשימה המשותפת (בערביתالقائمة المشتركة; בתעתיק מדויק: אל-קָאאִמַה אל-מֻשְתַרַכַּה) היא סיעה ורשימה משותפת לכנסת של המפלגות הערביות בל"דרע"םתע"ל ומפלגת חד"ש.

המפלגה המשותפת נשענת על סיעות ורשימה אשר המשותף והמאחד הוא שלילת מדינת ישראל תוך כדי התפתלויות במצע בשפה הערבית. אשמח לקבל פרסום של המצע בתרגום מלולי של המצע בערבית.די לשמוע את חבריה רק היום.

אין ספק כי זו מפלגה שבמדינה דמוקרטית סבירה היתה תחת הגבלות קשות וקיימת בספק.

אלא שהבג"צ המוטה פוסלת כל מפלגה יהודית אותנטית אשר חבריה משרתים בצה"ל ואת הציבור באמונה,בסיוע פוליטיקאים יהודים שחוששים מסחף ימינה מהמצע שלהם.

אין מנוס מהקביעה כי כהנא צדק .קיראו את דבריו ואת מצע מפלגתו שנפסלה "כך" והשוו למציאות חיינו.

אני מכיר חלק מראשי התנועה משרותי כמפקד מרחב מג"ב בחברון,חבורה די פראית,אך היא ילד מבחנה מאותגר מול הרשימה המשותפת בכנסת ישראל.

זו אשר פועלת בסינרגיה מלאה עם רשות הטרור כאשר ראשה היה יועץ לרב המרצחים בעודו משמש כחבר כנסת וסגן יו"ר הכנסת. עם החמא"ס,חבריה נתפסים מעת לעת בעבירות ביטחון קלות וחמורות עד כדי ריגול…. מחדל מדהים.

הדרישה המאזנת חייבת הייתה להיות,

פסלתם את אלה.היהודים,כדרכם בקודש!

מה הביא אתכם לאשר את אלה שמצהירים גם היום על כוונתם לפגוע במדינת הלאום היהודי ,אזרחיה ומטרתם להקים עוד מדינה ערבית על חורבותינו.

בניגוד לחוקי המדינה!!! להלן דוגמית מחוק העונשין סעיף 97-100 בגידה:

…"97 .א( מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע
בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.
)ב( מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של
מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו – מיתה או מאסר עולם.
98 .מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך,
דינו – מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו – מיתה או מאסר עולם.
99( .א( מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך,
דינו – מיתה או מאסר עולם.
)ב( לענין סעיף זה, "סיוע" – לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין
שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.

ותחשבו על זה!!!!!!

משבר הקורונה:

מסתובבים חברי כחלב המשותפת היום !!! מצהירים שנתניהו לכאורה אחראי למגיפה העולמית,לכן חייבים,עוד היום להפילו בתחבולות "חי או מת"….

היום הרב אלוף גנץ ,מנהל המימד החמישי שהצליחה תחת ניהולו עד כדי פשיטת רגל וחשד להונאה…

והקוקפיט שלו מפרסמים הודעות שיש להזיז את נתניהו וממשלתו "להתחיל לטפל בקורונה כמו שאנחנו יודעים"….אלקים ישמור…..

מה אתם בדיוק יודעים????? מה שאתם יודעים,הציבור עדין לא יודע ,כי יש צווי איסור פרסום על כולכם???

מה אנחנו כן יודעים? עננים שחורים וכבדים מעל ראשיכם,אלה יתבקעו ,אם לא היום, מחר וימטירו על ראשכם אש וגפרית.

מה עוד אנחנו יודעים? בכל הכבוד,הבאתם שלום? הכרעה במלחמות ובעימותים? הצלחתם להרתיע אפילו בקת"ביסט אחד???? יותר ממני?????

את נאום הכלניות שלך,רובנו לא נשכח.

בימים אלה של התמודדות הממשלה,המדינה ואזרחיה,אתם עוסקים באינטריגות שלטוניות.

לא מצליח להבין,קיבלתם רגליים קרות? יש לכם 61 ממליצים אצל הנשיא?המשמעות, יש לכם רוב של 61

או שאתם והנשיא חלשים בחשבון????או שאתם והנשיא שותפים לתרגיל שפל?????

קל יותר לשבש ולנסות לעכב ,בחוסר אחריות מתמשך, את יעילות הטיפול במשבר הקורונה,אלא שלא אתם ולא הם, מגיעים לשרוכי נעליו של מנהל המדינה Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו

אני ממש מפציר בכם,קלפו את מסיכות:

את מסיכות "דמוקרטיה".

מסיכות "ישראל לפני הכל".

מסיכות "המדינה במשבר אדיר".

מסיכות "מערך הרפואה גרוע".

מסיכות "נקים ממשלה פטריוטית,לאומית".

מסיכת "מושחתים נמאסתם".

מסיכות "נפסיק את השנאה"….


3 רבי אלופים ופקיד – יש לכם רוב של 61.הבטחת הקמת ממשלה תוך יום….עליכם להקים ממשלה מחר,או להיעלם.

אין לנו לא סבלנות ולא זמן לטמטום שלכם.

אתם וכל חותמי העצומות שלכם מהטייסים ועד המטכליסטים ומיישרי הבננות.

גדלו ביצים ואחריות לאומית. זמן החלטה.

אתם מקימים ממשלת 61 היום כפי שהתחייבתם יחד עם הנשיא. או "רדו למדרון אחורי" ותנו למומחים באמת,אלה עם הקבלות לפעול.

בחירות סבב 4:
יש להתחיל בהכנות לבחירות סבב 4. אין רע בלי טוב….

האילוץ לפעול בצורה אינטנסיבית ברשתות ובאינטרנט במסות גבוהות,יכשירו ,עם קצת התאמות,את כל המערכות הדיגיטליות לערוך בחירות דיגיטליות.רק לאלה שיש תיעוד ביומטרי.

אם השב"כ ,המשטרה ובג"צ יחליטו שהם מתחילים לפעול ביושר ואמינות להבטחת אמינות הבחירות,אזי,אמליץ לאפשר לכל מי שרשום בפנקס הבוחרים,כולל המתים והמשוכפלים להצביע, כך שאפשר יהיה פעם אחת אפשרות לגלות את כל הזיופים,המזויפים ,שמם,כתובתם ומספר נעליהם .ללא הבדל דת גזע ומין.

בחירות דיגיטליות אפשר לבצע אפילו אם ,חו"ח, משבר הקורונה לא יחלוף תוך 3 שבועות,קרוב לוודאי כי יחלוף תוך 2-3 חודשים,בע"ה.

זו הדרך היחידה והאמינה לבצע בחירות ע"י תכנון אזורי בחירה לפי שעות או בפיזור ארצי,כדי כוחות הרשע לא יצליחו להפיל את האתרים ולשבש את מהלך הבחירות.

אני משוכנע שאנחנו יודעים לעשות זאת.

כפי שנעשה היום,הפעלת אמצעי עיקוב דיגיטליים שמיועדים למשימות מבצעיות כדי להילחם באויב העכשווי אשר מסכן את כל אזרחי המדינה,ללא קשר להשקפתם,דתם ,מינם או גזעם.

כך לצורך מלחמת חרמה ב"אויב בעין" שהתמחו בזיופי בחירות,בחסות שופטי בג"צ.

הרחקת כל המושחתים ובמיוחד המשחיתים מהגה השלטון והממשל. ללא כל תעמולת בחירות לכולם.

למרות ההשפעה ההרסנית והמזיקה של המשת"פים על המשת"פים בתקשורת המאתרגת ,המסתירה והמטה.

אני מתחייב לקבל בשם רוב העם , כל תוצאה של בחירות ישרות ואמינות שעשויות להבטיח בחירות דיגיטליות.

לאור התנהגות חלק גדול מהעם, יש לי רק תקוה אחת. שתוצאות הבחירות הדיגיטליות יהיו חד,חד ערכיות.

הקרובות ביותר לשחור ולבן…

השיטה התפעולית,תבחר ע"י המל"ל,מתוך דפ"אות מספר.

חייבים להחזיר את השפיות למשילות כדי להמשיך לקדם את המדינה קדימה ולסייע לה להתאושש בע"ה מנזקי מגיפת הקורונה במהירות גדולה ולהחזיר את החיים למסלולם.

ישר כוח לעוסקים במלאכה. המנהלים ובמיוחד צוותי השטח במערך הרפואה,המגיבים הראשונים והנלחמים במגיפה בכל המשרדים,

הפעם האזרחים כולם הם החיילים בקו החזית של המגיפה,אנחנו חייבים למלא את הנחיות המנהלים,

כמו שהורגלנו במלחמות והעימותים האחרונים בהם העורף הפך לחזית,

הפעם, הלחימה בשטח בנוי….

אנחנו חלק מההגנה על היעד,ביתנו.

שבת שלום עם ישראל חי!

פורסם על ידי:

דוVי,דובי יונג

קצין משטרה בכיר ,(תת ניצב,בדימוס),מומחה לביטחון פנים,לחימה בטרור,סדר ציבורי,עיר בטוחה. חבר פורום "מבטחי" ישראל. חבר בתנועת "הביטחוניסטים" הכשרות בנושאי ביטחון פנים. יועץ בכיר לביטחון פנים, יחידות מיוחדות ,לוט"ר וסדר ציבורי. מאמן עסקי ואישי ובדגש על אנשי ביטחון ויחידות. מתנדב חוץ במשרד ביטחון פנים ,חירום.לשעבר.

קטגוריות Home land Security and Counterr terrorisemכתיבת תגובה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s